Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Garalab

    csendes tag

    válasz Tonyk #1123 üzenetére

    Jaja, biztosan vmivel progival akad össze, de igazából mind, mert tudok nem automata móddal is létezni :)
    Csak ha valaki szintén gyors merülést tapasztal, akkor ne járja végig ezt az utat, míg kideríti, hogy nála is ez lehet a gond.
    Majd egyszer átnézem egyesével, hogy melyikkel akadhat össze.

    Egyébként csak nálam írja ki rosszul a hátralévő aksi százalékot? A teló gyári kikapcs feszültsége 3.4 Volt, viszont 3,65 környékén már 1%-ot mutat. Az a maradék 0.25 V az aksi kapacitásának több, mint negyede, ha a Te üzemidődet vesszük, akkor egy napot tud elketyegni úgy, hogy 1%-ot mutat. Feltettem egy voltage monitorozó progit, ami kiírja a valós fesz értéket, így tudom követni a merülés mértékét, csak zavaró, hogy gyakorlatilag harmad töltésnél elkezd villogni, szólni a teló, hogy már itt a vég, aztán még elmegy majd egy napig :)

    Lehet valahogy állítani a monitorozáshoz tartozó alsó feszültség értéket (3.65-ről mondjuk 3.5-re), hogy ne idő előtt szóljon, és jól írja ki a hátralévő időket/százalékokat? Csak Samsung-hoz találtam leírást, de az ezzel a telóval sajnos nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák