Új hozzászólás Aktív témák

  • boff

    senior tag

    válasz cappa72 #2651 üzenetére

    Reggel rávettem magam egy kis odafigyeléssel és rájöttem, hogy milyen egyszerű feltenni egy másik romot így sikerült felraknom a G2FW-custom_from_TD_HD_R-V0.11.2 verziót amivel nem működött az alsó 3 gomb és a tapi is elég fura volt, nehezen érzékelt és picivel arrébb mint ahol nyomtam, aztán erre az elvileg megoldást jelentő G2FW-custom_from_TD_HD_R-V0.11.2-w036kernel verziót felnyomtam amivel idáig kiválóan muzsikál a telefon, minden működik még az fb messenger is hibátlan. 2 órát nyomkodtam a telefont miután felment a jó rom és addig nem volt vele semmi probléma, melegedés is megszűnt én az antutu teszten is kb 21600 körüli pontot kapott a telefon (Ez 20500 volt a gyári pucolt rommal). Az ikonok miatt leszedtem a nova launchert így jól is néz ki. Viszont 1 dolgot nem értek, elvileg a 0.3.6-os kernelnek kéne rajta lenni de azt már megfigyeltem, hogy akármilyen rom volt a telón a beállításokba mindig a kernel verzióhoz 3.4.5-öt ír, nem tudom, hogy ez számít-e valamit mert a telefon ugyanúgy jól működik. Most töltőn van a teló, kiváncsi vagyok lesz-e fagyás mert a gyári pucolt rommal előfordult ritkán de majd pár hét múlva is írok, hogy hogy muzsikál a telefon. :R

    Szerk: Az kimaradt, hogy a képernyő sokkal jobban reagál és pontosabb, gördülékenyebb minden.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák