Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz ST05 #9022 üzenetére

    Szerintem sokan pont azért fognak többet fizetni ha már meg lett buherálva és nekik nem kell szórakozni vele...
    Nincs kockázatuk benne... Tudják mit visz milyen fesszel, hány fokon milyen hűtővel. És nem zsákbamacska lesz hogy vajon mit megy kupakbuhera után...

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

  • #70339072

    törölt tag

    válasz ST05 #9022 üzenetére

    Éppen hogy a gyári paszta se rossz ezért sem szedem le erről a malayról a kupakot...
    Ha visszaolvasol azonban kétségtelen tény hogy éppen nálam az én skalpolt costa rica processzorom bizony 3-4 fokkal szebben muzsikált és ez vitathatatlan megskalpolva mint előtte, a baj csak az hogy szerintem hamár valaki kupak buherál, ha már valaki óvatósan előbujtatja a magot, akkor bizony a kupak visszarakása válik értelmetlenné szerintem, mert a kupak is belül egy krómozott réz és a króm valjuk be az egyik legszarabb hővezető.

    Tehát úgymond valami tervel vagy kész előkészített átépítéssel van értelme a mutatványnak, mert ne felejsd el, a kupak nélküli processzorok (pl cerka 600 még annó) is kikerültek a forgalomba a magjukkal az ég felé kacsingatva valami kék szar festékpöttyel rácsurgatva.

    van értelme tehát a kupaktalanításnak persze nem eladási célokra hanem sajátra, viszont kéne hozzá egy drehás rezes mester is aki legyártja az ahoz illő új hűtőket és illesztéseket hogy legyen értelme különben marad a buherált sufni tuning meg a lesarkazás veszélye és az elbukott 60 ezer Ft utáni siránkozás.

    és hidd el ha valakinek ferrári motor kell, az leszarja hogy karcos vagy kopott e a kaszni, hiszen a teljesítmény lebeg a szeme előtt és nem a design.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák