Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz Parci #808 üzenetére

    Bizonyosan "kuka" a csávó. De engem irritál, hogy vérszagot kapnak a közönség, és akkor mindent rányomnak, és a végén maga lesz a sátán, ami valószínűleg hülyeség. Pl. Epstein island... Nem kerestem rá, eleve nem tudom mennyire igaz, de tegyük fel az. Nem tudjuk, hogy akik oda jártak, mennyivel voltak rosszabbak, mint bárki aki néha kurvázik. Hogy mennyire tudták, hogy Epstein mekkora pszichopata. Stb.

  • Sanya

    nagyúr

    válasz Parci #808 üzenetére

    Ha rákeresel bármely kommentemre, egyikben sem állítom, hogy Elon jócsávó, vagy felnézek rá, vagy bármilyen pozitívat írok róla.
    Ez az okkultizmus-szerű Elonútálat (hossú ú-val), ez a nem is fél, de nem is negyedinformációkra hagyatkozó kamuálhírek-kitalációk mantrázása, illetve, ha valaki olyan negatívinfót linkel, amit jól esik elolvasni, azt csont nélkül elhiszem dolog rémiszt meg.

    Elon Musk egy Dél-Afrikai gyémántbánya tulajdonos egyik fia a tizenvalahányból.
    A szegény afrikaiból (aki soha nem volt az) a világ leggazdagabb embere (ami nem is volt soha, csak néhányan szeretik az általa tulajdonolt részvényeket a napiárfolyamon beszorozni és jó nagy számokat láttatni, aminek nem sok köze van bármihez is)

    A csávó látrehozott néhány céget, amelyek siekresek lettek. Bárki mondhat bármit, de a tesla és a spaceX is sikeresenek mondható cég, a teslát másolják az elektromos autók, pedig egy hulladék (nem a tied a kocsi, sok szolgáltatást a tesla kapcsol ki meg be előfizetés szerint, a kocsi elektromos, de nem ZŐD! és nem a festése miatt, meg mert néhány lilahajú ződnek gondolja, mert nem füstöl, de amikor egy kocsi 300 vagy 1000 lóerős, az semmiképpen sem környezetbarát (jó sok energiát elhasznál, feleslegesen, amit persze elő kell állítani).

    Ahhoz, hogy ilyen céget/cégeket létrehozzon valaki, ahhoz szerintem kell: Mérhetetlen mennyiségű szemétség, csalafintaság, vastag bőr, stb, Nem kell értenie az elektromos kocsikhoz, a rakétákhoz, de még a szoftverekhez sem. Csalás, ármánykodás, adóoptimalizálás, az alkalmazottak kiszippolyozása, a vevők átbaszása stb. De ezzel gondolom nem mondtam újat neked (nem a párhuzam miatt). Az, hogy amit a twitterre kiír, vagy kiírnak róla, java megrendezett, színészet, abban én biztos vagyok.

    Engem ez a rendszerszintű balos elonútálat (hosszú ú-val) zavar, miért pont őt, miért pont most?
    Az, hogy Epstein szigetén járt sem most derült ki, hanem jó régen ismeretes. Epstein 2019-ben lett öngyilkos. Miért nem akkor volt probléma, hogy Elon ott járt, amikor ott járt? Bill Gatesnek megbocsátjuk? Mark Zuckenberget meg pont emiatt szeretjük? Vagy hogyan? Ez kicsit belemagyarázott dolog, nem? Nem csak a média hatása, hogy most divat rühellni Elon-t, bármiért? Nem fura, hogyan változtatja meg az emberek gondolkodását, a média? Tudsz utálni egy embert, akire felnéztél, úgy hogy az információk, ami miatt utálod, a java manipulált? És mindezt úgy, hogy teljesen mindegy, hogy személyesen te vagy én mit gondolok róla.

    [ Szerkesztve ]

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Új hozzászólás Aktív témák