Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz Parci #1048 üzenetére

    Osszefoglalva csak annyit akartam mondani, h azert ne kezdjuk el modositani a tortenelmet meg az emlekeinket, mert Musk (vagy akarki) elkezdett fassagokat mondani/olyan politikai oldalnak tetszeni, aki nekunk nem tetszik.

    > nézd, ő azt állítja (hazudja, egyébként), hogy ez nem egy villanymotoros-akksis kocsi, mert olyat mások is csináltak/-nak

    Szerintem van annyi esze, hogy nem ezt gondolja, hanem ez a hype train uzemanyaga. Hype train nelkul az egesz Tesla fejreallt volna, es ahhoz, hogy 2018-ban nem allt fejre az egesz, reszben annak koszonheto, h volt egy csapat ember, aki hitt szemelyesen Muskban. Tehat neked meg nekem nem kell resztvenni a szemelyi kultuszban, de szemelyi kultusz nelkul vszeg nem lenne ma Tesla es SpaceX.

    > viszont ő maga egy kártékony féreg

    Ez valami kognitiv disszonancia-redukcionak tunik; kartekony fereg attol lesz valaki, hogy eros netto negativ hatasa van a vilagra. Szerintem Musk lete kifejezetten pozitiv a vilagra nezve, ergo nem is lehet kartekony fereg.

    > ráadásul tudatosan hamisított (fsd demó videó megvan?), részvényesek megtévesztése durva kamu. bárki más böriben rohadna már miatta.

    Ne vicceljunk mar, elso iPhone demo megvan, amikor 5 kulonbozo keszulekkel demozott Jobs, mert annyit birtak lefagyas nelkul, es fixen 4 palcikat mutatott a demokeszuleken a GPRS jelzo, vagy nemtom, lattal te mar McDonald's-es hamburgert, ami pont olyan, mint a buszmegalloban a poszteren?

    Szoval az van, h most, h nektek (nekunk?) nem tetszo tarsadalmi nezeteket hangoztat idonkent, elkezditek ujraertekelni azt, amit korabban tett, es ha ma nem tweetelne marhasagokat, akkor nem lenne a Teslaval semmi problematok. :)

    while (!sleep) sheep++;

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Parci #1048 üzenetére

    " a villanyautózás "kikényszerítése" mindenképp kötődik hozzá, ezért jár pont, ahogy a spacex-ért is"

    Erről beszéljünk 15 év múlva amikor hegyekben áll a használt aksi. Mert nem úgy néz ki hogy azokkal amikkel most futunk olyan baromi sok dolgot tudunk majd kezdeni...

    A space X is olyan hogy azzal bssza el amit ő csinált benne, a marketinget. Ott se tudta megállni a bs marsra kell menni megmenteni az emberiséget kamut, amit nyilván csak "ő" tud elhozni... Mindennel ezt tolja. Egy távoli jövőbe mutató de épp elérhetőnek mutatott cél ami full scifi... MINDEGYIK cége alapvetően tarzalmazza ezt az elemet. Sőt mindegyik ötlete amit csak bedobott a "közösbe" a sok majom meg millió dollárokat égetett el rajta halál fölöslegesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák