Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Gigi01 #1262 üzenetére

    Hát közben teljesen elbizonytalanodtam. :D

    Vn 150-ért egy 32"-es VA paneles 144 Hz-es jószág, de ettől kezdve vannak 27"-es 144 Hz-es IPS gamer cuccok is... 1440p-s cuccokat nézek

    Nah most kérdés, hogy mit akarok. Sima mezei 60 Hz, IPS lehet megteszi. De lehet filmeznék is rajta, meg minden, akkor meg jó lenne azért a nagyobb. Plusz a 144 képkocka, az 144 képkocka.

    3 monitorhoz mindenképpen kellene egy új GPU, de egy 1440-shez nem. Az iR kicsit butítva szerintem még a mostani 1060-asommal is elmehet 100 FPS körül. (Bár a mostani kártyám csak 3 GB-os...)

    Persze a legfaszább 3db 144 Hz-es IPS lenne, de a világon nincs annyi pénz és kakaó, hogy ezeket megmozgassa.

    Még agyalok... (Ettől független köszi minden hozzászólást, tippet!)

    megj.: közben leszedtem a nascar racing 2003-at és eszméletlen ó, most tuningolgattam, este megyek vele nem keveset majd. nagyon várom az iracingbe az AI-t, most is lett volna vele kedvem játszani, de csak funból, arra meg nem esek be imolára csak úgy GT3-as járgánnyal... Oválon meg megesznek a profik, alsóbb ligákban "jó" vagyok, de fentebb vagy én vagyok béna, vagy a setup volt az, de a gumikat nem tudtam kezelni, egy ideig mentem velük, aztán kakukk. AI-nál meg be tudom lőni valami fasza értékre és kész is. :)

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák