Új hozzászólás Aktív témák

  • SteinAnomaly

    újonc

    Sziasztok!
    Figyelemre méltó volt a korábbi celluxos vita. Senki sem szedett még szét egy elszívott töltetet?

    ...én tegnap előtt kaptam ajándékba egy ilyen készüléket egy doboznyi töltettel együtt, és az volt az első reakcióm az elszívott "szál" után, hogy szétboncoltam. Érdekes, hogy megolvadt a cellux-szerű szűrő a hevítő felőli vége ebben a cuccban. Szét is szedtem egy olyan töltetet, ami még nem volt hevítve; nagyon hasonlít a celluxra....nyilván nem az...
    Ezután minden töltetet más intenzitással szívtam el a készülékben. Mindegyikben ez a szűrő (vagy merevítő) meg volt olvadva.
    Tehát van benne valami valamiért, ami átlátszó vékony műanyag szalagból készült, és az a készülékben, használat során eléri az olvadáspontját.

    Nem vagyok vegyész. Nem tudom, hogy a különféle műanyagok az olvadáspontjukon képeznek -vagy sem bármilyen gázt vagy párlatot.

    Ha valamit én mókolni fogok a tölteteken, akkor biztosan ennek a szűrőnek az eltávolítására fog irányulni. Mert ami engem illet három évtizednyi erős dohányzói szenvedéllyel, egész jónak tűnik ez a "kukoricázás". Kapok ettől valamit, ami hasonlít a dohányzás rituáléjához...költöm a pénzt, molyolok vele, köhögök tőle, stb :)) ...egy katonatársam egyszer az ehhez hasonló emberi hülyeségre azt mondta, hogy a disznó sem tudja, mitől hízik... ;]

Új hozzászólás Aktív témák