Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b4zsi-

    őstag

    válasz #73337 üzenetére

    Mondjuk biztos meg kell tanulni fixivel menni. A vékony út miatt nem szerencsés ha nagy irammal megérkezel szélárnyékába valakinek. Használtál már fixit? Gyorsan lehet korrigálni vagy inkább csak egyenletes tempóra tökéletes választás?

    legiaap

    Négykézláb mentél vagy hogy sikerült olyan tempót diktálnod hogy 100 méteren elázz ennyire? :) Angol csodaidőjárás ( jól emlékszem akkor Te kint élsz).

    [ Szerkesztve ]

  • Xero

    nagyúr

    válasz #73337 üzenetére

    Én is agyaltam SS-en. El is kezdtem építeni egyet. Aztán próbáltam Pesten, ott ok is volt. Majd próbáltam a Bükk felé. Ott majdnem besz*rtam. Ha egy óvatos emelkedő van bárhol is az utadban, azonnal felejtsd el a fixit, vagy sürgősen kezdj el nagyon masszív lábakat és jelentéktelen felsőtestet növeszteni.

    Én pontosan ezért nézegetek használt relatív könnyű országútit. Mondjuk én nem akarok sokat rászánni (max 100-120e), így nehezen fogok jóra akadni a közelemben, de majd összejön, nem hajt a tatár.

    Ráadásnak még egyszer rá kell szánni magamat és elmenni valami értelmesebb boltba vázméretet próbálni vásárlás előtt. A könyöksérülésem és az ebből fakadó 15 fokos hiány a nyújtásban némileg beleszólhat a geometriába.

    (#73338) SÖ: Baszki, dejó hogy szóltál. TY. A nagy hosszúhétvégézésben el is felejtettem a dolgot.

    Ja közben majdnem sikerült leégetnem egy porszívót, pedig csak két kocsit takarítottam ki. Marha jó dolog, hogy csendesen szív, de halk zene mellett sem hallottam meg, hogy ez neki már nem jó. Egy laza órát kellett pihentetni. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák