Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobooo

    addikt

    válasz Xero #42660 üzenetére

    Miert nem valtasz ikon 400 LTE-re. Abban nincs túlforgalmazás. Én is azt használom i4S-hez.

  • Xero

    nagyúr

    válasz Xero #42660 üzenetére

    Leírom címszavakban a jelentős dolgokat a siófoki eseményekről:

    - A felső szomszédok lengyelek voltak, akikkel első nap úgy gondoltuk jó dolog haverkodni. A lengyel vodkáig jók voltunk, majd elkezdtek10-20 grammot kicsapni az asztalra és cigit tekerni belőle, ezt követően pedig nem egészen lisztnek látszó fehér porral kínálgattak. Itt kicsit megrémültünk.
    - csaj1, csaj2, csaj3, csaj4 új telefonszám a telefonomban
    - Egy olyan ismerős hölggyel ágyba kerülés akivel nem biztos, hogy kellett volna, de üsse kavics
    - A Petőfin két "hölgy" elkezdett ölelgetni, majd ki akarta lopni a farzsebünkből a tárcánkat, de kapcsoltunk
    - Egy lányka fűzése, majd pofon tőle úgy, hogy mellette állt a pasija, aki ezek után össze akart haverkodni velem és összeboronálni egy másik szingli lánnyal a társaságukból
    - A Petőfin hangulatban voltam, majd odajött egy "megnyerő külsejű úriember" cigit kérni, de én angolul kezdtem hárítani. Kis kivárás után a következő szöveg hagyta el a száját: "50€ madamme, bitch, girls!? Hmm?" Az elutasítás után még követett minket 10 percig.
    - Valamilyen hülye ötlettől vezérelve ellátogattunk a Palace-ba egy all you can drink partyra. A 6500Ft-os belépőt olyan szinten fogyasztottam le én és a többiek is, hogy csoda, hogy nem mentek csődbe.

    Azt hiszem kimaximalizáltuk a dolgot, bár akadt még esemény bőséggel. ;]

Új hozzászólás Aktív témák