Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz r3dsnake #35170 üzenetére

    "Számomra aprón alku nélkül nincs üzlet"

    Na, ebben van a lényeg. A "csakazértisnekemlegyenigazam" mentalitás.

    "Szerintem ezek egyáltalán nem jelentéktelen dolgok."

    Nem is írtam olyat, hogy az alku úgy ahogy van, marhaság. De az elméleted az igen.

    "Meg nem értem, itt nem lényeges 1-2 ezer forint, de parkolásnál már igen? "

    Ha egy 100 ezer körüli tételről beszélünk, akkor az az 1-2 ezer szerintem elenyésző összeg ahhoz, hogy kockáztassam az üzletet vele. Meg ugye ha 1-2 ezerrel olcsóbban adná, akkor is ugyanúgy menne az alku a te elméleted szerint, vagyis lényegében teljesen mind1, mennyiért kínálja. Most az alkudozás a fontosabb, vagy a termék, amit meg akarsz venni?

    Nagyon a begyetekben van ez a parkolásos dolog. :DDD Mint írtam, már megtaláltam a legális kiskaput rá. Reggel 10-ig ingyenes a parkolás a Westendben, tehát nyugodtan ott tudom hagyni az autót ingyen egy napra, vagy akármennyire, ha reggel állok ki. Évente egyszer kb. :U Az meg szerintem elég logikus, hogy a saját nagyanyám lakása előtt nem szívesen parkolok 2 napig naponta 4 ezerért, csak azért, hogy egy helyben álljon az autó. Az, hogyha megyek valahova, mert dolgom van az adott helyen, és fizetek a parkolásért, teljesen nyilvánvaló dolog. Ez eddig is így volt, Egyébként a parkolótársaságaknál nem sok gyűlöltebb céget lehetne említeni, úgyhogy szerintem kár is hirdetni a tisztesség igéjét. :)

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák