Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz vadászcsiga #29945 üzenetére

    De rá lehet vezetni.

    (#29946) bigdady: 2004-ben, amikor a B jogosítványt szereztem a kresz oktatás során csak a kötelezőt mantrázták. A gyakorlati oktatóval némileg szerencsésebbnek mondhattam magamat, mert ő is próbálta az életre készíteni. Nála is a mindenki hülye, védd magad elv érvényesült. Viszont a vizsgán már a kettőt kell egyesíteni, különben repeta.

    Volt olyan ismerősöm akit egy darab záróvonal érintés miatt vágtak ki forgalmi vizsgáról. Az az érintés pedig pusztán azért született, mert egy kamion teljes nyugalommal elkezdte ráhúzni magát. Na most vagy bedarálódik a traktor és a pót közé, vagy elhúzza kicsit. Elhúzta. Kivágták.

    (#29947) vadászcsiga: Ez tény. Én ezt mindenhol le is írom. A sebesség határokat fentről közelítem. Az objektív felelősségvállalás alsó határát lövöm be. Balesetem sosem volt, gyorshajtás büntetésem egy darab, de ott nagyon elgurult a gyógyszer és szedtem a lábamat.
    Viszont aki mereven tartja magát a korlátokhoz, az is ugyan olyan veszélyforrás. Aki BP-en óra szerint (ami ugyebár az esetek jelentős hányadában felfelé csal) alulról súrolja a korlátozásokat és azt állítja, hogy nem tartja föl sok esetben a forgalmat, az egyszerűen hazudik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák