Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 206 cc

    senior tag

    válasz Sev!er #64968 üzenetére

    Nem vita részemről csak megállapítás...DE...uram bocsát,hagy kérdezzem már meg mit kell ahhoz elkövetni vagy hogyan kell ne adj isten használni hogy havonta egyszer is észrevegyem lötyög a bekapcsoló gomb???
    Jaaaa??!!!...mert valami okos tesztelő ezt észrevette,leírta és most kb. minden harmadik vásárló azzal kezdi a kicsomagolásnál hogy megrázza a telefonját?!!! :W :W :W :W
    Ezek a dolgok teljesen irreleváns megállapítások már ha a napi használatot tekintjük.Felkapták páran még be is tudták bizonyítani...bár sok esetben bizony nem is a gomb lötyögése okozta a zajt hanem a kamera lencséké,de persze azt már nem fogadták el magyarázatként...
    Az én ismerősi körömben igaz csak 2db további 5S létezik,de egyiknél sincs ilyen hiba...persze ez nem mérvadó .
    Nem mondom hogy nincs ilyen gond,de sok esetben "csak,mert a havernak is zörög azt mondja,kicseréltetem én is" volt a valós ok.
    Szóval csak,mert drága az iphone már nem is lehet benne semmi hiba -Te azt mondod, úgy értelmezem legalább is.Persze ez is egy érv,de könyörgöm ne takarózzunk már mindig azzal hogy ez DRÁGA!
    Sokaknak -és ezt ne vedd magadra- az a baja hogy két-három vagy hat hónap után sem esik az ára és még akkor sem tudják megvenni....ezért a hype a legkisebb hiba esetében is!!
    Bezzeg a többi márka csúcskészüléke a megjelenéstől számított 3-4 hónap után már 30%-ot bukik így rögtön elfelejtik a hibákat is hiszen már OLCSÓ-nak számít!!
    Elnézést a hosszú komment miatt,de már pár éve tesztelünk telefonokat és bizony van hiba mindenütt,de soha nincs akkora felháborodás mint az alma esetén...csak ennyit a végére.
    Peace!! :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Új hozzászólás Aktív témák