Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Onderon

    senior tag

    válasz vans? #61393 üzenetére

    +1
    fogalmam sincsen mikor indítottam el utoljára az itunes-t. pc-n csak az agybajt hozza az emberre. itools, ifunbox meg még sok egyéb program van, ami teljesen jól használható helyette (nem kell mind, csak egy, ami szimpi).

    más:
    kiváncsian várom mikor jöttök rá, hogy teljesen felesleges az ios7 miatt sírnotok. én béta óta használom és azóta még csak eszembe sem jutott, hogy jailbreakelni kellene. előtte állandóan szét volt modolva a rendszerem, annyira funkciótlan és használhatatlan volt. egyedül édesanyám i4-én futok még bele az ios6-ba (nem volt kompatibilis a banki alkalmazása, most meg már megvárom vele a 7.1-et) és azt kell mondjam szörnyen elavultnak és gagyinak hat az egész, amikor meglátom és használom. egyszerűen eljárt felette az idő. a rendszer kinézete olyan, mint a telefon kinézete. ha nem tetszik, válassz mást. de most őszintén mi értelme van, hogy itt szenvedtek? olvasni már unalmas, változás nem lesz, ha gondoljátok nyissatok egy topikot és tudjátok stuffolni egymást és szídni a "rendszert", de itt ez már teljesen felesleges, továbbléptünk, már nem téma az ios7, mert innentől az az alap.

Új hozzászólás Aktív témák