Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mtomi95

    senior tag

    válasz mtomi95 #179717 üzenetére

    Szerintem engem valaki megátkozott vagy nem tudom.
    Nem engedi törölni a letöltött rendszer frissítést (11.2.2). Rányomok, de csak vissza dob a listába és ugyanott marad...
    Nem igazán szeretném telepíteni, mert fagyott és gyorsabban merült tőle az 5S. Egy éves és 1 hónapos... Szóval most a Meltdown folt vagy az aksim meghaladta azt az időt amit az Apple ki gondolt magának és emiatt lassított azzal a frissítéssel engem?
    Lekéstem az aláírásos bugjukat és nem tudtam feltenni régebbi iOS-t rá, sajnos. Pedig szívesen megnéztem volna rajta az iOS 8-at. Bár ezen egyből 10.2 vág mennyi volt, de még egy 10.3-as aláírásnak is örülnék, sőt. Még a i6-ra is vissza tenném.
    4S-nél sikerült vissza tenni a hatos iost, de ezzel meg ráértem volna, ahogy nézem... Még mindig aláírja. Nem tudom mit kell homoskodni az Apple-nek. Sokkal jobb lenne ha az összes modellen mindent kiadott verzió alá lenne írva és szabadon lehetne választani. Ha már volt képe beismerni a lassítást. Remélem jól mínuszba vágják így ebben az évben. Azt se bánom ha emiatt 9x annyiba kerül majd az iPhone XI.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Új hozzászólás Aktív témák