Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    Topikgazda

    válasz DanielK #49576 üzenetére

    "lesz*rj*, hogy miből van, műanyag vagy fém. "

    Ez itt a lényeg, és sokan vannak így vele. Én kedvesem is ilyen, nem érdeklik a technikai paraméterek, csak amire használja jó legyen, és legyen szép (az ő szemében mindenképp). Pl. iPad hátuljára tavaly karácsonyra vettem neki egy egyedi Zagg skin-t amin egy tengerimalac van és rátettük. Innentől kezdve pont nem az érdekelte,hogy "Jajj, oda a szép hátlap kinézete, mi lesz a fémes tapintással, meg Úristen a tengerimalac eltakarja az Apple logót", hanem hogy mi lesz majd azzal a szegény állattal, ha majd lecseréljük az iPadot... Ez pedig így van jól, ezért mások a férfiak és a nők, ilyenekért tudják szeretni egymást.

    Persze, nem kellett volna ennyire az ellentétes nemek különböző igényeire kisarkítani a dolgot, de a mondanivalóm remélem érthető ebből. Én még mindig azon vagyok, hogy mindenki az igényeinek megfelelőt válasszon. Az, hogy "100 dollár különbségért" nagy (vagy van aki szerint óriási) a különbség az anyaghasználatban stb., az megint csak egy adott csoportot érdekel, a többi meg pont az előzőkben leírtak miatt nagy ívben sz*rja le, mert nem érdekli. Mások szempontokat tart szem előtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák