Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    Mostanában elég durva hibákat produkál az iPhone-om, úgyhogy úgy döntöttem, restore-olom és újként állítom be,de azért pár dologra mégis szükségem lenne. A telószámok iCloudban fent vannak, tehát ez nem gond, naptár is megvan, viszont sms-ekre+pár alkalmazás mentésére szükségem lenne, ezeket lementhetem nyugodtan iBackupBottal ugye, ha csak ezek lesznek a backupban, az nem fog gondot okozni? Esetleg a Beállításokat is megtarthatom vagy jobban járok,ha mindent beállítok kézzel?

    A problémák, amik az utóbbi időben jelentkeztek és elég idegesítőek:
    -zene appot ha a most játszódónál zárom le, feloldáskor lefagy az app, home gombot meg kell nyomni, majd lezárni és újra feloldani, így kilép,de ha visszalépek, működik az app,ha egy playlistnél zárom le mondjuk a kijelzőt, akkor nem fagy le
    -fülessel a zene indításkor időnként recseg+akadozik kb fél percig,de tök random,hogy mikor jön elő a hiba
    -random respringel a teló
    -múltkor napokig nagyon gyorsan merült a teló, lezárt kijelzővel 1-2óra alatt 9%-ot merült úgy,h semmit nem csináltam rajta, aztán ez megszűnt
    -van 3 giga other file-om, ami franc se tudja mi, mert semmi nincs olyan, aminek akkorának kéne lennie és az otherben van
    -alkalmazástörlésnél az apppok egy részénél nem jelenik meg az x + kb fél percre lefagy a teló törléskor
    -a springboardon ha rányomok egy appra, azt elég gyakran hosszan lenyomásnak érzékeli a teló, mintha mozgatni akarnám az appokat

    Amúgy iPhone 4S 5.0.1 JB a teló.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák