Új hozzászólás Aktív témák

  • Gáben81

    senior tag

    válasz Mr X #240694 üzenetére

    Én is szerettem a maga idejében.De azóta megváltoztam. Nekem kifejezetten tetszik ez a zárt rendszer amit az Apple képvisel.
    Amit oly sokan utálnak és szidnak, ez nekem most már szimpatikus. Anno szerettem warezolni, rootolni és szöszmötölni pepecselni :) .
    Azóta viszont felnőttem, vagy nemtudom, de én szívesen támogatom a fejlesztőket és nem sajnálom megvásárolni az igényes minőségi applikációkat. Valahogy Ios-en jobban biztonságban érzem a dolgaimat, mint egy akármilyen kínai telefonon. Beszippantott ez az ökoszisztéma. Mindkét rendszer nagyon jó, de más közönségnek készült és nincsen ezzel semmi baj. Tetszik az is amilyen irányvonalat képvisel az Apple mostanában, pl. a Facebookkal kapcsolatos dolgok, remélem nem visszakozik 14.5-ben lévő újdonsággal kapcsolatban. Én úgy vagyok vele, hogy inkább fizetek, de ne elemezzem engem senki.
    Egyedül ez az előfizetéses rendszer az ami nagyon lehúzás véleményem szerint, na arra viszont sajnálom a pénzt, nem tudom Androidon is így van-e azóta?

Új hozzászólás Aktív témák