Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz lugosi #240336 üzenetére

    Nagyjából 5-6 éve használtam a gyári appot.
    Egy idő után - mikor már többször is késve kaptam meg az értesítést - felraktam mellé a gmail appot is.
    Valamiért sose tetszett a gmail csiri-csáré színösszeállítása, a gyári app jobb volt. Ezért tartottam ki.
    De tegnap betelt a pohár, és a gmail app azóta jól működik. Ez marad.

    Csak azért sajnálom, mert igyekszem - igyekeznék - mindenből a gyárit használni, mert azt gondolnám az a legjobb a telefonhoz optimalizált stb... De a megbízhatóság felülír mindent.

    @Kbali: Én is pont ezt tapasztaltam.

    @twofatcat:

    Igen, mert alapvetően működött. Csak amikor gyorsan kéne reagálni egy emailre, na akkor derült ki igazán, hogy az egész mennyire random.

    @Prowler:

    Ismert címről jött. Az elmúlt években eljáttszottam mindent a Fetch/push beállításokkal és az esetek felében azért tartotta a 15 percet, de na, a maradék 50% is durva.
    Főleg ahhoz képest, hogy mondjuk egy messenger üzenetet viszont megkapok azonnal. A két app között viszont funkcionalitásban alap szinten nincs különbség. Adatot küldenek, adatot fogadok. Mindegyikhez társul egy jelzés és ennyi. A különbség, hogy az üzeneteket azonnal megkapom, a gyári app maileket meg tök random. És ezért is volt bosszantó annyira az egész.

Új hozzászólás Aktív témák