Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    Sziasztok

    Lehet sőt tuti hogy elég idióta kérdés lesz, de hogy a fenébe lehet hogy az iPhone-omon rajta van egy csaj fényképe? Gépre a képet rámásoltam hogy megnézzem az adatokat, de az derült ki hogy Dec 17 azaz tegnap lett csinálva 17:56 perckor, amikor épp haveromnál voltam. És 100% hogy nem én csináltam, mert IMG a neve, tehát rálett valahogy szinkronizálva, ami lehetetlen mert neki nincs is fent iTunes.

    Illetve a háttér is teljesen ismeretlen, illetve visszanéztem a levelezésem, és nem kaptam semmi ilyesmi mail-t amibe ilyen kép szerepelt volna. Ráadásul a háttér is teljesen ismeretlen.

    Viszont a hozzáférési pontom bevan kapcsolva, de erős jelszó van megadva. De nemhinném hogy valaki így küldött volna képet ezen keresztül. Esetleg iCloud-ra gondoltam de a fotóadatfolyam nincsen bekapcsolva. Szóval teljesen értelmetlenül állok az eset elött, hogy milyen módon kerülhet rá 1 szőke nő fényképe a telefonomra. :W

    Van még más mód hogy autómatikusan lementődjön 1 kép a telefonra, pl böngészés vagy bármi közben?

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák