Új hozzászólás Aktív témák

  • zeus_2k14

    senior tag

    Sziasztok.

    Akadt egy kis gondom... Az iphone 5s-em tegnap óta furcsa dolgokat művel . Nos az a helyzet, hogy tegnap 40 %-osan le vettem a töltőről. Elmentem itthonról, rá fél órájára elő vettem a telefont. Meg akartam nyitni az üzeneteket, majd egyszer csak kikapcsolt. Utána be akartam kapcsolni, kiírta hogy fel kell rakni töltőre. Ez oké.. Utána rá 5 percére nyomkodom mondom ez nem lehet igaz, erre bekapcsolt. Utána megint meg akarom nyitni az üzeneteket, majd megint kikapcsolt, kiírta hogy töltőre kell raknom. Ezt játszotta teljesen odáig, míg fel nem raktam töltőre végleg. ( Pedig mikor kikapcsolt, majd utána bekapcsoltam , akkor azt írta hogy 35 %-os az akksi. Oké felraktam, feltöltöttem, 100 %-osan levettem, működött. Utána meg olyan lassú lett a telefon, hogy már majdnem földhöz vágtam. Mi gondja lehet? Lehet a tárhelyt fel kellene szabadítanom? Találkozott már valaki ilyesmi problémával?

    Nincs kedvem most addig telefont venni, míg ez meg nem hal teljesen. Most lesz karácsonykor 2 éves a telefon.

Új hozzászólás Aktív témák