Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    Sziasztok!

    Nem tudom, de azthiszem hogy már kérdeztem, de akkor most egyben, hogy biztos legyen.
    Adott egy iPhone 5C Telekomtól vásárolva 2013. december 30 vagy 31-én fejből most nem vágom, léyneg függő telefon.
    2014. februárjában tönkrement benne a jack dugasz, így kaptam helyette egy refurb telót, amin a lightning az elődhöz képest zavaróan laza volt, de megszoktam, nem csúszik ki belőle, legyen.
    Viszont most gáz van megint a refurb-bal.
    Kijelző balalsó sarkánál kopog, ha megkattintok valamit. Nyakamat tenném rá:), hogy a ragasztás engedte el. A telefon tok és fólia nélküli tökéletesen karc mentes, vigyázok rá.
    A kérdésem
    Fogják ugye cserélni nekem a kis masinát a T-nél? APR-be nem vinném, jobb az ha újra indul a garancia...
    Mennyi idő alatt fogják nekem cserélni? Előző 2 nap volt, de félek, hogy ez egyszeri öröm volt... Megoldható az, hogy a készülék nálam lehessen, majd amikor megyek az újért akkor adom vissza?
    Melyik T pontban érdemes próbálkoznom ha ez számít?

    És egy másik kérdés.
    Bármilyen 4-os kijelzőre való iPhone-os üvegfólia jó lesz rá, független hogy iPhone 5, 5S kompatibilis?
    Továbbá milyen tokot javasoltok rá nekem?

    Ja még valami.
    Lightning kábelem végén a szigetelés kicsit megroncsolódott, töltés közben imádom nyomkodni a telefont, meg mindig, cserélik azt nekem a telefonnal?
    Köszönöm előre is a válaszokat!

    üdv, adika4444

Új hozzászólás Aktív témák