Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #18487 üzenetére

    Persze, azért is erőltettem többek között a 100-as csomagot. Aztán ahol lehetett lentebb szorítottam a kiadásokat pl STB legyen az első egységnek beállítva -1K, vagy félévig analóg a harmadik szobában, de az még a 15 éves CRT TV-n is vállalhatatlanná vált minőségében váltás előtt, pláne, hogy már a CRT-t ott is váltotta egy LCD monitor. Aztán jött a mobil15 opció amivel még a T-s hoppát is veri 20-as és 70-es irányban.
    Egy szó mint száz, itt helyben az a helyzet, hogyha valaki igényesebb az átlagnál, és ínyenc módjára összeválogatja a csomagját, akkor annak a T-nél és az Invitelnél havi 17-19 K között jön ki a havidíj. Legalábbis az elmúlt években ez így volt.

    A magam részéről a STB-ok bérleti díját érzem igazságtalannak. 5 év alatt egy másodikért 5*12*990 Ft = 59400 Ft, harmadik esetén is + 59400 Ft = 118 800 Ft. Ennyiért új tévét lehet venni,, és akkor még nem is a tied. Arról nem is beszélve, hogyha engednék, hogy sajátot használj 60K-ból milyet vásárolhatnál. A CA modul ezért jó. Illetve az Invitel, mert van nála CA modul bérlésre is lehetőség STB helyett olcsóbban. Szerintem kevesebb az olyan család ahol csak egy televízió van, mint ahánynál 2 vagy több. Szóval jó kis pénzbánya.

    Majd a földkábeles szolgáltató lentebb szorítja az árakat, de az nekem 2v múlva lesz csak aktuális. Ha hét eleje óta nem piszkálom óta, még mindig nem lenne sem 100-as net, sem Filmbox :U

    Viszont mint olyan aki 5 évig a T-nél volt, tapasztalatból mondom, hogy bár ott gyorsabban váltottak, de ott is előfordult "beakadás".

Új hozzászólás Aktív témák