Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #41133696 #17335 üzenetére

    Valaki nem tudja véletlen az Invitel pont Hajdúszoboszlói számát? Viccesen hangzik, de nem vicc! Felhívtam a 1443-as számot, és elmondtam, hogy van időpontom, de nem tudom az Invitel pontban van e CA modul... erre a válasz, hogy Invitel Pontban nem lehet CA modult felvenni, helyette rendelhetem házhoz a DHL szállítja ki 7000 Ft-ért. Mondom neki, hogy STB-o t vettem már fel Invitel Pontban, de olyanról is tuok, aki CA modullal tette ugyanezt. Erre utána kérdezett, kiderült, hogy mégis lehet CA modult felvenni, de lehet személyesen kell bemenet kétszer, egyszer megigényelni egyszer pedig átvenni. Erre feltettem azt a kérdést, amivel nyitottam jelen hozzászólásomat. Mire a válasz, hogy sajnos ő nem látja a telefonszámukat, de ha rákeresek a Google - ben, akkor tuti a siker. Nos, hát nem az.. nemhogy a Google nem találja meg, de magán az Invitel Honlapján sincs, sőt a visszaigazolás emailben sem. Felhívtam a 1288-at is, ott azt mondták, hogy az Invitel Pontot az ügyfelek nem tudják felhívni, csak fordítva működik a dolog...

    Egyébként lehet jobban járok, ha az ARC-1011YR - t lejelentem hibára, és ha szerencsém van a szerelő vel lebeszélhetem, hogy már CA modult hozzon helyette... csak itt ugye a két probléma, hogy produkálja e azt amit tegnap is megtett, illetve lehet e STB helyett hiba esetén CA modult kérni, kapásból?!

    Akkor mennem sem kellene, és még ingyen is lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák