Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #15842 üzenetére

    Persze, ha eljutok odáig, az a minimum, hogy fényképezem! :K
    Hát erre amikor felvittem nem gondoltam, mert akkor lemértem volna, milyen hosszú kell, mennyire hosszú a kettes splitter + a HPF, itt például van egy ilyen:

    BUDVILL Falonkívüli szerelő doboz 85x85 IP54

    (#15843) Intruder2k5 : Mondjuk fent lehet vagy 10 méternyi kábelszakasz, azt simán betudom 5 darab ilyennel védeni:

    Lent is mindenhol ilyenek, illetve az ennél kétszer vastagabb kábelvezetőcsatornák vannak lefektetve.

    Nem úgy néz ki, hogy bármikor ki kellene szállnia a szerelőnek, akik egyébként előszeretettel mászkálnak fel, de megnézném az arcukat, amikor a teljesen beburkolt koaxok, és bekötési pontokkal találják szembe magukat :D

    /Szerk: inkább nem magamnál nézném meg/ :D

    Szerk: Igazából az idegesít, hogy néha felmászkálnak emberek is, ezt azt csinálni és nem szeretném ha valamelyik beleakadna, véletlen, rálépne vagy ilyesmi.

    Korábban is így volt ez, de ugye ameddig nem volt a padlásos szerelés, felőlem aztán azt csináltak fent amit akartak... Például most a nagy vihar után felmentek megigazítani 9 cserepet. Megjegyzem, olcsón megúsztuk, mert az egyik szomszéd utcában, állítólag három háznak vitte le a tetejét a szél (még nem néztem meg, hogy tényleg e).

    A főutcán is kemény volt:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák