Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #41133696 #22346 üzenetére

    Szerintem a UPC-s csókák meg fognak örülni, hogy az Invitel brigád már kiépítette a hálózatot :D Annyi időt fognak nyerni, hogy akár földben is hozhatnák a Népliget felől :D

    Megjegyzem, nem lepődnék meg ha ismerős lenne a szerelők között. Ezek az alvállalkozók, olyanok, hogy dolgoznak Invitelnek, UPC-nek, Telekomnak :D

    Jó tanács, a gördülékenyebb felmondáshoz: köztudott, hogy a zöldek szeretik még a saját ÁSZF-ükön túl is kényük kedvük szerint értelmezni a hatályos jogszabályokat. Szóval aki emailben teszi, ott a példa, fogyasztóvédelem, és NMHH-nak is menjen a levél, amennyiben az Invitelnél nehezen értelmeznék maguktól helyesen ezen szabályozásokat, akkor jó hatással van, ha látják, hogy a levelezés nem két fél között zajlik, hanem a hatóság is be van vonva :D

    Extra: jövőhéten mennem kell Hajdúszoboszlóra faterral (eredetileg úgy volt, hogy ma, csak közbe jött egy dolog, és nem tudtam menni), ha minden jól megy, akkor ez remekül fog kijönni :D

    Ja meg milyen már hogy a gagyi routerüket, amit nem is kértem, ki akarják sózni kötbérként / persze álmodnak, és majd bilibe lóg a kezük /

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák