Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz zoli62 #100 üzenetére

    Ez mindig egyedi, sajnos nincs általános szabály! Ezen kívül nem ár érték arányról beszéltem, mert ebben a kérdésben már bejön a személyes elvárás is, lehet ami az egyiknek már megfelelő, a másik azt még nem írná alá. Csupán annyit mondtam, hogy egyedi összetételű csomag, ami egyébként nem szerepel a honlapon a választható tételek közt.

    Anno amikor Invitel-es voltam, én is hangoztattam egyfajta igényemet feléjük, de különösképpen nem hajlottak a dologra, azt mondták ilyen csomagjuk nincs, így sajnos nem tudják adni. Aztán amikor arra került a sor, hogy lelépek tőlük, érdekes módon megbeszélték, és rögtön felkínálták a korábban kért csomagot, de sajnos az ár amit kértek érte, nem volt elég kedvező a maradáshoz, így felmondtam a szerződést.

    A csomag ott is olyan volt, ami nem létezett, azt a kérésemnek megfelelően állították össze, csak hát az ár nem volt elég jó. Egyébként a maga nemében nem volt drága, mert egy meglévő publikus csomag árán kaptam volna, de az abban lévőtől gyorsabb nettel, de akkor nekem kevés volt a maradáshoz.

    De függ az ügyintézőtől is, hogy milyet fogsz ki!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák