Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luke84

    csendes tag

    válasz lúzer #1163 üzenetére

    A win update teljesen ki van kapcsolva, az összes többinél manuálisan indítom el a frissítést, amikor engedélyezve van a hálókártya. Szétnézek, hogy mi akarhatja magát frissíteni, amiről én nem tudok. Az acrobat readerről tudok, de az csak akkor jelez, hogy letiltottam a tűzfalon, ha engedélyezve van a hálózati kapcsolat.

    Igazából semmi olyan változásról nem tudok a gépen, ami kiválthatta volna ezt az eddig nem tapasztalt viselkedést. Ezért vagyok teljesen tanácstalan. Eleinte vírusra, spyware-re gyanakodtam, mert bizonyos területeken (startmenü tulajdonságai, ff3 indulása) lassabb lett a gép.

    Megkérdeztem egy informatikus ismerősömet, ő sem tudott mit kezdeni az esettel, de logikusan megkérdezte, hogy minek tiltom én le a hálókártyát. Mondtam, hogy megszoktam, hogy nincs állandóan on-line a masina.

    Ismét kösz a tippet. Szétnézek automatikus frissítés ügyben. Ha az sem segít, akkor lassan jöhet az XP reinstall. Úgyis meg kéne már szabadulni a Vistás, dualbootos bootmenütől.:)

Új hozzászólás Aktív témák