Új hozzászólás Aktív témák

  • sg22

    senior tag

    dime27

    latom neked is 3930-d van. par napja tettem szert en is egyre, miutan a 4770em nem volt eleg 4k gamingre, streamre, es chromeban futtatot twitch tvs streamre. kiakasztotta a procit 100%on porogtt. ezzel a 3930k val viszont mint az alom ugy hasit, nagyon profi cuccos. amivel nem szamoltam az a hutes. alapon a mugen 2-m el kene vigye, de az alaplapom (msi x79 gd45 8d) olyan, hogy az elso slotba kell berakni a vga-t (1070), 3 centi helyet sem hagyva a cpu borda es a vga kozott. ha teker a vga es a proci is, akkor siman 84-86 fokosak a magok. ha bekapcsolom a vsyncet, nem teker a vga annyira, 70 fokosak kb, szal eljutottam oda h veszek egy egybevizet, a radit meg felpattintom a haz tetejere, igy szerintem rengeteg hofokot fogok nyerni, alapbol is jobb a huto plusz elrakom a vga mellol a radit. velemeny?

    illetve meg egy dolog, az alapbeallitasokon allitsak valamit? lehet alulfeszelni vagy magasabb orajelen jaratni alapfeszen altalaban? max ugy akarok hekkerkedni rajta hogy az osszes energiagazdalkodasi funkcio megmaradjon, mert oszinten szolva igy hot alapon is eleg mindenre amire hasznalom.

    kosz :R

    what should I do about this?!

Új hozzászólás Aktív témák