Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shteer

    titán

    válasz #TOTTI #5988 üzenetére

    hajajj... ha olyan szaga van mint a szakályinak meg a döbröközinek akkor megette a fene :DDD

    ..szerintem jónak tűnik

  • Gyuri27

    félisten

    válasz #TOTTI #5988 üzenetére

    Az a lényeg, hogy akkora legyen mint egy gyerek karja, a feje meg mint egy alma. :DDD

    Megint szembesültem az Abszurdisztáni mentalitással, gondolkodással és hozzá állással.
    Miröl van szó? A t-online nevü szipi-szupi cégről.

    Elérkezettnek láttam az időt, hogy 1 megás netecskémet felcseréljem 8 megásra. Ráadásul a difi két csomag között nincs 2 jó magyar ezres. Megrendeltem a szolgáltatást. Mondták várjak csak türelemmel, majd szólnak ha történik valami.
    Telt múlt az idő, nem történt természetesen semmi.

    Ma mondom nézzünk reá ügyünk hogyan áll. Hát látom csak, hogy 10-től módositották a szerzödést a magasabb csomagra.
    Na mondom magamnak mérjünk Béláim az Úrban. Már a 3-ik sebességmérőt izzitottam, de nem vala javulás az 1 megához képest.
    Na telefon fel, ügyfélszolg hív, szaki kapcsol. Mondjuk mi vala a történet. Mondja, hogy az azért van mert bizonyára routert használok.
    Néztem nagyot. Igaz elméleti tudásom e témában szerény. Gyakorlati meg ennél kisebb. De az 1 mega router ide, router oda jött a 2 gépen. Miért ne a 8 megás ne jönne.
    Mondja a szaki kapcsoljak ki mindent és várjak.

    Na ekkor már gyanus volt, hogy valamiért fizetek 3 napja viszont a szolgáltatást nem kapom meg.
    Kis idő elteltével beizzitom mindt két vasat. Mérés indit. Láss csodát majd megvan a 8 mega 2 gépen, routerral.

    Innen üzenem a kedves t-onlinés lidércnek, (aki nem végzi el a munkáját), hogy akkor áljon föl neki mikor pisilni kell.
    Üzenem az ügyintézőknek (a hölgyeknek) akkora bajuszuk nőljön, hogy Wilkinson Úr összes utóda ebből a többlet keresletből legyen milliárdos.
    Továbbá a cégvezetésnek üzenem, hogy amiért az én pénzemen nem csinálnak semmit (magyarul lopják) huljon ki az összes foguk ma este vacsorakor és az is mindig fájjon.

    Szerertettel a T-online íránt Szegedi György (akit még mindig meg lehehet lepni, pedig már 2009-t írunk).

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák