Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #TOTTI

    őstag

    válasz darál0w #15036 üzenetére

    Nekem van egy storym mezek amerikából.. Persze német ismerőseim rendelték a doboz igy lett megcímezve..

    Nevem nevem
    ilyen utca 25.
    irányítószám
    Magyarország
    DEUTSCHLAND

    A barom amerikai azt hitte Magyarország egy német tartomány..:) de nem baj..
    a csomagot feladták nem jött meg 1 hónap semmi ráírtam hogy jöhetne a csomag azt mondta nagyon sajnálja elküldi megint de a postát fizessem ki OK a csomag 1 honap eltelik nem jön felhívom hogy küldje el de egyel kisebbet mert felpróbáltam a mezt máshol és nagy volt.. OKOK elküldi ingyen bérmentve.. na 3 napon belül megjött az első..:) Majd a második rá 1 napra és látom hogy bejárta fél európát amire rájöttek a németek hogy ezt nem oda szánták.. írtam neki hogy milyen címre adta fel nem e az a baj meg erre a fent leírt módon Magyarország DEUTSCHLAND ezért nem jött meg a csomag persze nem mondtam el hogy van 2 Les mezem ami európai áron 2x90 euro nekem cakpakk 68ba van paypallal rendezték.. elnézést kért mondta feladja az Mest és ne haragudjak rá küld ajándékot mondom nem kell csak a mezem gyöjjön már el.. :) ugy is lett az Mes mez megjött 3 hét alatt, tudták a postások a dolgukat.. Aztán rendesen címezve megjött a 4.is.. szóval ez jó befektetés volt ö végig boldogan a rendelkezésemre állt többet ért a jó híre számomra én meg lehuztam tisztességgel.. 360 euronyi tételt kaptam majd 80ért. Persze már mind eladtam mert nem is hordanám majd rendelek egy új idényest jövőre..

    Magyarral is már megjátszottam hasonlót hogy küldjön egy másik méretet és ami jobb azt megtartom Miketmezek volt a neve asszem vaterán..

Új hozzászólás Aktív témák