Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz Haart #323 üzenetére

    a 920-nak kb. 8-9 hónapra volt szükség, hogy ilyen olcsón adják el a tulajok a C0/C1 procijukat... kicsit érthetetlen számomra ez az árzuhanás, de ez csak használt proci területén jelentkezik... közrejátszott egyrészt a D0-s láz, (túl jól sikerült a steppingváltás) , másrészt a kicsi eladási statisztika is, ezért a volt tulajok pofátlanul olcsón árulták, a "régi" procijukat... korábban nem láttam ilyet még a York-ok esetében sem.. jó mondjuk ott nem volt külön tokozás... meghát ez felsökategoriás platform,.... ( ez kb. a kocsinál is igy van, egy felsökategoriás kocsi , használtan "olcsó" is tud lenni, többet érhet mint amenyiért adják, de azért olcsóbb mert kisebb rá az igény és nehezebb eladni, mint egy átlagkocsit...)

    na de visszakanyarodva a 750-s árfekvéséhez, nincs rossz árban , és persze pár ezer forintot esni fog az új ára egy fél év alat,, de nagy árzuhanás biztos nem lesz , arra senki ne alapozzon... mivel most "B1"-s steppingel jönnek ki, gondolom a köv. valami "C0/C1" lesz , és majd ezután lesz valami "D0"-s féle... ez még kb. 1 év... na majd akkor lehet hogy olcsón fogák árulni a régi "B1"-s 750-s procikat.....

    hát amit veszel 25k-ért p55 lapot, attól csodád nem várjál... legalább 35-45k egy normális lap...

    használt x58 lap.. én 42-ért árultam jópár hétig a giga ds4-met...

    SLI és CF-be én se gondolkodom,,, nekem is elég 1 vga.... de ott a lehetöség hogy ha igen , akkor rögtön kéznél van....

    veszel egy "régi" C0/C1-t, 45k-ért beállitod 1.25v 3.8ghz-re azt csókolom... még mindig kevesebb fesszel elmegy mint a 750-s.... lapból meg Asrock teljesen jó 37k-rt,, kiszolgál amire kell, és a tuningja is jó , van vele tapasztalat...

    (#325) Haart::
    "Persze kik ellen érveljek, ha nem 920 tulajok ellen Minő meglepetés. "
    hát mivel már nekik van némi halványlilafingjük a platformról, igy érdemben csak az ö véleményükre számithatsz.... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák