Új hozzászólás Aktív témák

  • Codiee

    tag

    válasz zebra_hun #7004 üzenetére


    Szerintem ássuk annak a 7950X-nek a sírt. Mert az ott a kép alján egy visszafogott 13900K, nem egy olyan, ami 5.8GHz Single Core-ban ment.
    Ugye az Intelnél van még mindig az az előny, hogyha kell, akkor 2 magonként is tud boostolni a proci (pl: 5.6x2, 5.4x2, 5.2x2 stb). Emiatt szerintem a single core teljesítmény ebből az intelnél lesz megint..
    És emiatt a gamingben is szintúgy ott lesz.
    És azt azért lássuk be, ha a 13900K-ból kilehet lesz sajtolni egy 5.5 - 5.8 All core-t mondjuk vízhűtéssel 1.325V-on mondjuk és CPU Contact Frame mellett 100 fok alatt lehetlesz tartani az brutálisan op lesz.
    Én erre számítok. Aztán majd Október 20-án ha a kezeim közt lesz kiderül.

    Az viszont még mindig felkúr, hogy x év OC kihagyás után, most hogy visszatértem ilyen szarul skálázódnak a processzor órajele az alaplaptól függően.. Berendeltem a ROG Z690 Apexet, azthittem a Z690 Tomahawk-al megfogom úszni, de úgy tűnik kevés az a 16+1+1 VRM -.-"
    De ha alapból nem fog a 13900K 5.8-ra menni akkor sincs baj, max 5x küldjük vissza az ALZA-hoz, hogy normális SP értékű I9-et kapjunk és lehessen OC-zni, nemde? :D

Új hozzászólás Aktív témák