Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    válasz - = Zk = - #21629 üzenetére

    Megéri megkupakolni amúgy! :K Nekem épp egy DD épített víz épül a kis sz***ros 12600K köré, már régi projekt de lassan akarnak ideérni a cuccok... Meg utólag jut eszembe, hogy kéne vízhőmérő stb stb stb...

    A lényeg, most ráküldtem a Cinebench 2024 et, instant 91 fokos lett a CPU 1,28v @ 5,1ghz AC val.... Jelenleg még nem volt kupakolva, és BQ Silent loop 280mm van a CPU fölött, de nah érted... még az ezelőtti CPU -m a 10700K sem volt soha kupakolva végül, de ugyan ez a hűtő megfogta 270-290w ig 85°C on....

    Szóval ha váltasz, ezzel számolj szerintem! Ha nem OC-zod akkor is hatalmas előrelépés a 13600K nem kell ezt már húzogatni, de ha megskalpoltatod / skalpolod az meghálálja default clockon is :K

    kromatika: Őszintén mondom, Alder lake óta nem tudom hogyan mennek a nem "K" és nem "Z" cpu/lap kombón a dolgok, mert eddig "B" -s lappal is tudtál tuningolni, de már csak K/Z kombóval tudsz... Alulfeszelni talán tudsz! De akkor Offsettel uv-zz... Állítsd be a CPU Vcore-t offsetre... Az offsetet pedig rakd "-" ra majd kezdd el szépen lassan elvenni tőle az anyagot, amíg stabil. Aztán ha bekékülsz, utána adj hozzá +5mv-t és fix! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák