Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz lemusz #725 üzenetére

    A vga csere azt mondom megérte, az előrelépés. A monitort is vegyük úgy, hogy drága-drága de valamilyen szinten van értelme, noha én személy szerint ha megtehetném se vennék ennyiért monitort, és nem fizetném ki a 60K-s felárat a Gsyncért. Ezen felül a többi cseréje felesleges volt, 5-10% lesz max a különbség nem vga-t használó alkalmazásokba. Nem tudom a +2 mag dob e valamit a PUBG esetén, de gyanítom nem sokat.
    Freesyncel jobban járt volna, bár igaz nem nagyon van alternatíva, még a vega is harmatos nem beszélve az áráról, meg arról hogy baromi sokat fogyaszt, és kb alig van az is mint ahogy az új procik és lapok.
    Én elvagyok az R9 380-al, de azért nem mondanám, hogy millió fps-m van PUBG-be, de betudom ezt annak is, hogy egy hulladék a motor a játék alatt.
    Cserélném amúgy a vga-t de egyelőre nem igazán van alternatíva. 480/580-ra nem látom értelmét váltani, annyira nagy nem lenne az erőlelépés úgy gondolom, vega meg harmatos, illetve nincs kedvem 30-40%-al többet fizetni a bányász buziság végett sem, szóval kivárok kicsit.
    Hogy ne legyen full off ez a hsz, én úgy vagyok vele, hogy ha lenne annyiért proci amit fentebb írtam, akkor elgondolkodok a cserén, és nem azért mert ez kevés lenne, de mivel nettóért el tudom hozni, így igazából ha eladom a mostani konfigom nem kell 100k-s nagyságban rápotolni, főleg ha beérem egy i5-8600k-val és nem kell az i7.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák