Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz #Morcosmedve #462 üzenetére

    Tudod hogy kezdtem.?

    Hogy belépek egy 8350k-val és kipróbálom milyen,majd van lehetőség feljebb lépni vagy, ha jön még proci ebbe a socketbe,akkor váltani(és szintén feljebb lépni jó esetben,ha nem az jön,mint haswell-broadwellnél)
    Igazából legbelül i5,ami mozgat,de valahol bennem van az,hogy ne sz*rozzak,akkor vegyem meg a jobbat, több cache,több szál, és később hátha jól jön az a teljesítmény,meg plusz,amit ad,ha nem lesz lehetőségem váltani.
    Mostani eladási próbálkozásaimból az derült ki,hogy nehezen megy el egy i5,illetve ha i7-re akarsz váltani,akkor sem cserélnek az emberek.

    8350k-val vannak félelmeim,várhatom a jó OC-t,vagy gyengébb chipek és alacsonyabb órajelekre lehet számítani,mint a haswell pentium anniversary-nál(így nem 7600k szint,ezért is olcsóbb a piaci ára)
    Ezért gondolkodom nagyban,de akkor már a nagyobban,annak ellenére,hogy tisztában vagyok vele,hogy jelenleg egy 6 magos i5 is elég lenne,

    Még a hétvége folyamán le akarom adni a rendelést.

    Azt hittem az első két lap alatt azt értetted,hogy az A-Pro ls a PC pro közül válasszak(illetve múltkor még a gaming plust linkeltem,annak is lement az ára)
    egyébként nekem az sli plus az elképzelés a felsoroltak közül.
    Nem nagyon szánnék igazán többet lapra.

Új hozzászólás Aktív témák