Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz bitpork #16966 üzenetére

    az még mindig nincs meg, hogy hasra ütött számokat mondtam? látom nincs ( :
    aki fogyasztásbarát megoldást keres az előkapja a bios-t és belövi a gyári feszt annyira amennyire kell, ahogy az órajelet is, csodák nincsenek, vajh' mért nincs "t"-s 35w tdp-s 4ghz-en 6 magon? na azért
    a tdp pedig nem fogyasztást jelent, intel és amd is mást ért alatta ami szorosan összefügg vele de mégsem pont az, de gondolj bele, egyik "t" cpu 35w, másik normál 65, de rajta kívül van még más 10 cpu ami szintén 65w-os és különbözőek az órajeleik, akár a magok száma, az egy gyűjtő fogalom ma már leginkább - mondjuk régen se volt több értelme -
    akit érdekel a fogyasztás elfelejti a sw-es mókákat, azok v bejönnek v nem, pár ezer ft-ért vesz egy rms mérőt, és az aktuális cpu-jával szépen el kezd méregetni különböző órajel-feszültség párosokon
    ahogy mondtam én sem vennék "t"-t max ha nagyon olcsó és tudom h elég, egyébként max ipari környzetben van értelme, ahol nem állnak neki uv-zni a cpu-t nyilván, hanem defaulton eszik kevesebbet, cserébe a teljesítménye is jóval kevesebb - nem lepne meg ha egy default 8500t fogyasztását lazán hozná normál 8500 uv-val, csak jóval magasabb órajelen -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák