Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz mgabi #1465 üzenetére

    Én gyakorlatilag a 3770-es rendszeremet raktam most le ezért. Az meg azért nem most volt, amikor az volt a top. A dolog érdekessége talán, hogy az a proci annyira bejött, hogy még vagy 4x volt olyan procim. :D. A lapot végig megtartottam, most ment el minden, nem olyan rég. De írtam már, hogy nem két hónapra vettem a konfigot, az igazi csere lehet hogy megint 4-5 év múlva fog eljönni. Mondom lehet. :D. Megnézném már az AMD vonalat is szívesen, most is 1700 lett volna, ha a Ryzenben lett volna VGA. De nincs. :D. Azért is láttam elérkezettnek az időt erre a szériára, mert a kövi Intel szerintem is irreálisan drága lesz, a Ryzen meg annyival lesz több a mostaninál, hogy alacsonyabb feszekkel operál, és/vagy magasabb frekikkel. Az meg nem sok minden. Főleg, ha a kövi intel 8/16-os szériája ismét 50%-al fölé megy a mostaninak. (Ahogy a kolléga is említette) Ezekben az esetekben ez a mostani a megfelelő konfig. Ha a 8/16-os intelek ára magasabb lesz, akkor ezek is tartani fogják az árukat egy darabig még biztosan. (Lsd: korábbi szériák, 4790/6700/7700).

    Nah, holnap BIOS update lesz, mert ez nem állapot. Megjön a vizes cucc is a procira, este megnézzük, mi a pálya 5 Ghz környékén. :D. Kérdeztem már, hogy annak a 8600K-nak 5 ghz-en milyen hűtés kellett és mennyi fesszel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák