Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • traktorgumi

    aktív tag

    válasz Joshi #20751 üzenetére

    Boltban rakták össze és kb egy hétre rá megszűnt a bolt és leköltözött Zalaegerszegre [link]
    és mivel azt mondta hogy egy hónap mire a bevizsgálás végigmegy így vásároltam egy másik pesti boltból lapot majd tápot stb...bíztam hogy kiderül mi a hiba és nem kell nélkülöznöm a gépet egy hónapig.
    Amit később egy rendszergazda haverom rakott össze akinek nem volt ideje többet foglalkozni az összerakáson kívül.
    Aztán felhívtam 3 szervizt is pesten akik végig hallgatták a problémámat és azt mondták hogy elég rejtélyes a hiba és nekik nem éri meg kivizsgálni :D
    Ezt konkrétan az ipon és egy masik kis cég mondta a harmadik az aqua coputer volt akik azt mondták hogy 15ezerét 1-2nap alatt bevizsgálják vagy 5000ft kb 2 hét.
    Gép nélkül nem szeretnék maradni és időm nincs játszani így az utóbbi fél évben csak netezek rajta meg torrentezek.
    Mostanában kicsit több időm lesz így gondoltam nekifutok újra hátha kiderül mi a hiba.
    Idáig az nvidia gtx 760 fórumban próbáltam kideríteni a probléma okát.........

Új hozzászólás Aktív témák