Új hozzászólás Aktív témák

  • Jonatán

    tag

    válasz zUlU53 #726 üzenetére

    A gep egy Alienware M17-es, a biosban nem alitgattam a cpu-val kapcsolatban semmit mert nem vagok mindent 100%-ban, so nem akarok bajt magamnak.
    A cpu-un a pasztat kicsereltem a venti csere utan, ja es csereltek azt az a fem elemet is ami a hot szallitja a Cpu-tol, nem tudom mi a neve magyarul.
    A paszta Arctic Silver 5, nem gondolom hogy egy rossz anyag lenne, mar tobb mint ket hete csinaltam a pasztazast tehat mar elmult az ajanlott 220 ora amit ir a gyarto a paszta hasznalatanal.
    A paszta csererol nezztem tobb videot is a youtubon,vettem specko tisztito anyagot (Arctic) a pszta sem lehetet keves mert ugy voltam vele hogy inkabb legyen egy kicsit tobb mint keves a procin, ja es a video kartyat is at pasztaztam az szepen mukodik nincsen semmi problema vele...
    Tehat engem az zavar hogy bekapcsolom a gepet es igazandibol nem csinalok semmit de hofok nagyokat ingadozik.
    Most is 30 perce megy a gep, csak it irogattam a forumon es mar volt 85°C a Cpu csak nem tudom miert?
    Kozben a Hardwar monitor progi azt mutatja hogy a hofok szepen egyenletesen 45°C korul mozog.
    De ha elinditom a Real Temp progi sensor test opciojat akkor a 4 CPU mag hommerseklet felugrik
    95°C-100°C-ra.

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák