Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz opr #540 üzenetére

    Én is abban bízok, hogy sosem lesz itt társasház.A beinduló dominó meg főleg nem kellene. Pont a falusias vonzó jellegét veszítené el azonnal.
    Ami a plusz utcákat illeti, annak sem örülök, mostanság nagyon beindult a korábbi utcahosszak derekán kialakuló plusz utcák, a beépítettség pedig nagyon erősen megnőtt. Szerintem ha most erre járnál, rá se ismernél a falura, hogy milyen sok extra utca lett.

    Van most is olyan marha (lehet, hogy ugyanaz?) aki társasáházat akar, mert csillagászati áron árulja a telket, mondván társasház lesz ráépítve (engedély meg sehol és nem is lesz remélhetőleg). A csatornarendszerre nem is gondoltam, de ez is jogos. Sőt, nemrégiben az extra utcák miatt az elektromos rendszert is bővíteni kellett. 2011-ben pedig az internet lett alulméretezett, még 2005-ben a legmagasabb elérhető sávszél felett valamivel jött, addigra 2011-ben a papíron 16Mbites net 3,5-4-et ment, és 4Mbitnél magasabbat senkinek sem kötöttek. (szerencsére a T tavaly januárban zsír új optikát húzott, 2Gbitig rendben vagyunk)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák