Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hobizoli #508 üzenetére

    2:06 190-ről 220-ra, az egy 15% ... az nekem pont 30% :D Melyik részvényalap hoz sokkal többet? Szükség esetén abba is be lehet költözni?
    De több helyen is érzek hibát abban amit mond. pl Németországban megálltak az ingatlan árak emelkedése, OK, mert ott már tetőzött a dolog (Japánban már sok éve) de ez nem jelenti azt, hogy BP-n is mindjárt esni fog ... (más miatt gondolom azt, hogy fog hamarosan, de ennek pl az egyik oka, hogy egyre kevésbé vonzó ebben az országban élni).
    4:14-től a magyarázata teljesen zagyvaság... ha 1 M ftos bérletidíjjért adok 100 milliót, akkor 2 Millióért miért adnék csak 20 Millát? És mitől esne le egy 100 milliós ingatlan értéke 20 Millióra egyik pillanatról a másikra? Ki fizetne egy 20Milliós ingatlan bérletért havi 2Millát? Ha senki, akkor nincs 2M beszedhető bérletidíj. Ha az ingatlan értéke esik, akkor a bérletidíj is esik.
    11:11-nél meg összehasonlítja az ingatlan legszarabb időszakát, a részvények legjobb időszakával, hogy bizonyíthassa az igazát, ennek ellenére a magyarázata nekem még ígyis kétes.
    Úgy érzem, hogy a kitételét mindenáron bizonyítani akarja, ezért ködösít, speciális/követhetetlen példákat hoz fel, nagylelkűen átlép dolgokon.

    Az egyetlen dolog ami szerintem ér valamit, hogy a GDPvel mozog a kiadási ár, és az ingatlan ára ettől feljebb mehet.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák