Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz opr #1706 üzenetére

    Ebest ajánlom én is, ahogy Opr. Nagyon jó a közlekedés, vonattal 7 perc Debrecen, busszal 15 perc, de este 9-re is le tud menni. C type elemek egyáltalán nincsennek, viszont van szuper, modern kéttannyelvű iskola, modern óvoda, boltok, orvosi rendelők, patika, három helyről tudsz kaját rendelni, és minden a falu legszélétől is 15 perc sétán belül. (és indokolatlanul horribilis mennyiségű jónő :D )
    Nem mellesleg ha Ebesen jársz, akár velem is összefuthatsz, ha leegyeztetjük :D
    Egyedül szórakozóhelyek terén áll gyérül, az utóbbi években minden kocsma meg hasonló bezárt, csak egy maradt. De Debrecenből még éjszaka is van vonat. Ugyanez Szoboszlóra is. Oda egyébként bicikliút is visz, többször mentem már át biciklivel.
    Ráadásul Szoboszló közelsége miatt a házakat akár RBNB-ztetni is lehet.

    Bucsa : Értem én, hogy vonzanak az olcsó ingatlanok, de piszkos nagy kupit csinált ott az ork. Ha már ilyen jellegű elképzeléseid vannak, Marinkát ajánlottam volna, mert kedves kis városka volt (2008-ban jártam ott), de mostanra a földdel tették egyenlővé :( Kupjanszknak is szép a fekvése, Csasziv Yar azzal, hogy magaslaton van, eleve szép kilátást ad, különösen a keleti feléről. De alapvetően Donbász is olyan mint a Békés megyei kisfalvak : egyet láttál, láttad mindet. Ha igazán mozgalmas környékre vágysz, akkor Chasiv Yar, Vuhledar, Robotine, Klishchiivka, Bohdanovka környékét javaslom. Nyugis vörösimádatra pedig Horlivka, Donyeck vagy Luhanszk. ( ;] )

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák