Aktív témák

  • newbie123

    friss újonc

    Nem szoktam odafigyelni a Windows frissítésekre, így mindig lemaradva frissítek, a tavaszi frissítést csak a napokban tettem fel. Ezek után a gépem viszont közel használhatatlan lett. A system folyamatosan 100%át használta a lemeznek, minden iszonyat lassú volt, elviselhetetlenül. Így frissíteni akartam az őszi verzióra, hátha megoldódik a probléma, viszont a Windows frissítési részlegén (a gépházban) nem dobta fel lehetőségként az új frissítést, akárhogy indítottam a kereséseket. Így hát letöltöttem a Windows Updatert, hogy na majd azzal jó lesz. Elinditottam a frissítés letöltését, de 99 százalékon mindig megakadt. A netes tippek nem segítettek, így gondoltam, utolsó lehetőség az ISO filet leszedni a Microsoft oldaláról a frissítéshez. Ez megtörtént, de amikor futtatni akartam, mindig befagyott az intéző. Próbáltam közvetlenül daemonban megnyitni, szintén semmi. Úgyhogy új iso fájl megnyitási módok után nézelődtem, így találtam meg a winzip-et. Letöltöttem, elinditottam a telepítést és ekkor kezdődtek az igazi problémák. Egyszerre csak a winzip telepitoje volt látható a képen, nem tudtam visszamenni az asztalra sem, a tálca eltűnt. Újrainditottam a gépet. A biosba bootolt, ahol valami üzenet várt flash-el kapcsolatban. Vártam elég sokáig, nem tűnt el, így kikapcsoltam a gépet. Ahogy ezt megtettem és bezáródott az üzenet, láttam, hogy mögötte töltődött egy csík, de már késő volt, a gép kikapcsolt.
    Újabb bekapcsolások során csupán egy fekete képernyő fogadott, semmi felvillanás, üzenet. Próbáltam biosba lépni, az sem sikerült, csak ki-be tudom kapcsolgatni a gépet. Külső monitorra csatlakoztatva sincs semmi.
    Valakinek van valami megoldási ötlete?

Aktív témák