Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    Kipróbáltam kerékpárral a Szulinapp iGot.
    Nagy csalódás. Olyan utakat, helyeket nem ismer, melyek más programokban évek óta benne vannak.
    A kerékpár beállítás mellett a célt kb 2 - 3 szor hosszabb úton akarta megközelíteni. Bár mutatta hol és milyen irányban járok, mindig vissza akart fordítani. Volt, hogy a térkép szerint (és valóságban is) jobbra kellett mennem, de hang arra bíztatott, forduljak balra. Mikor beértem a kb. 500 m-es utca közepére, még mindig azt javasoltak forduljak vissza, és nagy kertülővel a másik végén érkezzek oda. Csak 100 m-re a céltól jött rá, hogy mehetek egyenesen is. Megjegyzem kocsival is lett volna rövidebb út a javasoltnál.
    Lehet főutakon városok között kiváló kis hazánkban, de messze van az iGo igazi tudásától.
    Az épületek képei bezzeg benne vannak, már ahol elérhetőek.

    [ Szerkesztve ]

  • ORCA58

    addikt

    Frissítettem a Szülinappot.
    Első pillantásra semmit sem javult az IGO. Gyalog és kerékpárral nem nagyon bíznám rá magam, hacsak nem szeretek óriási kerülővel közlekedni. 79 óta lakom egy lakótelepen azt még nem ismeri. Az akkoriban épült kerékpárutakat nem ismeri, pedig térképen meg is adtam nekik egy éve, de elég ránézni más gyártó termékére.
    Ez olyan mint a szocializmus idején. A Szovjetúnióról ha pontos térkép kellet, azt tőlünk nyugatra kellet keresni. Most ha Magyarországról kell egy szintén nem magyar gyártó termékét kell keresni?
    A legtöbb ingyenes navigáció gyalog és kerékpér tekintetében sokkal jobb. Pl. Here Google stb. stb.
    Egy nagyon jó benne. Szeretem Bori hangját.

Új hozzászólás Aktív témák