Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz DrKapocs #22401 üzenetére

    Nem kell újra megvenned, én már a 3. telefonon használom.
    TMC úgytudom, már megszűnt, de lehet, hogy csak nagyon félreolvastam valamit.

    Nekem az hiányzik a navigációkból, hogy lezárt képernyőn fusson, és amikor megnyomom a képernyőn felélesztés gombot, akkor lássam a lezárt képernyőn.
    Ezt csak a google maps tudja, sem a vaze, sem másik nem.
    Ez azért lenne fontos, mert inkább motorozok, mint autózok, és nagyon sokáig nincs szükség a navigációra, olyenkor a kijelzőnek sem fontos mennie.
    De van 1-2 kereszteződés, átkelés nagyvároson, ahol csak felélesztem a telefont, és a google navi már mutatja is, mi merre.
    A Vaze, Igo viszont nem. Ott fel kell oldani a kijelzőt, ami menet közben motoron lehetetlen, mert motoroskesztyűben nem oldod fel ujlenyomattal, bukósisakban az arcfelismerő sem játszik :D
    Kocsiban pedig Android auto fut, szóval ott megint más körülmények vannak.

  • DM43

    Topikgazda

    válasz DrKapocs #22401 üzenetére

    Ahogy általában a Google Play-en megvásárolt szoftvereknél van, ha egyszer megvetted, akkor az az email címedhez van rendelve és nem a telefonodhoz. Magyarul bármikor újratelepítheted. Egyszerre több készülékre is fel tudod tenni.
    A klasszikus, PNA-kon használt RDS-es TMC valóban megszűnt. Andoidon helyette ott van a "forgalmi helyzetjelentés". Ez a forgalom méretét, valamint a közlekedési eseményeket mutatja a tervezett útvonalad mentén. Ehhez viszont valamilyen net hozzáférés szükséges. Ennek a szolgáltatásnak a lehetősége is frissül rendszeresen. Úgy emlékszem, hogy az itthoni ingyenes, az európai lehetőség 3190 Ft.
    A teljes Európára (kivéve Németország, Franciország és azt hiszem, hogy Svájc - mert ezekben az országokban tilos a használata) vonatkozó "Safety Camera Database" egyszeri ára 1990 Ft, és ez is frissűl a térképekkel együtt.

    Viszont osztom azoknak a véleményét, akik szerint efelett a program felett már bőven eljárt az idő, nyomába sem léphet a különböző online platformoknak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák