Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sutszi #93256 üzenetére

    Lehet fordítva gondolkodom, de akkor bagolymódra van hátrafelé a fejem is.

    Szemmel láttad a mélységét a karcnak és alkoholos törölgetéssel leszedtél annyit az anyagvastagságból, hogy eltűnt a karc? Tényleg semmi bántás, de ahhoz piszok mocsok erősen kellene azt a rongyot dörzsizni, minimum egy középerős polírfolyadékkal és sas hozzád képest vak nagymama, ha szemmel kiszúrod azt, amihez jobb helyeken kell 1500W-os ellenfény és gépre dugott kamera kell. Épp most volt lakatolás, fényezés, polír a kocsin és találtam egy rendes műhelyt, pont betalált a tegnapi témakör a dologba, elég sokat beszélgettem a szakikkal.

    De okés, ne legyen igazam. Ellenben akkor a karceltávolításra óradíjat szabjon valaki és hordom oda a TP-ket raklapszám, mert nálam ha fejtetőn pörgök sem sikerült ilyen csodatétel.

    Gyorsan összekaptam a műhelyben is a dolgokat, ha még van kapacitás beütök egy T60-as tesztet: 4 féle polírfolyadék és viaszok, szénhidrogén alapú spriccelős dolgokból egy komplett polc, 4 fajta sűrűségű mikroszálas kendő, 6 fajta ablak és üvegtisztító meg rakat egyéb háztartási folyadék áll rendelkezésre a teszthez. Makrófordító gyűrűt kell még Pestről elhozom Balcsi után meg vagy 2 softboxot és részemről semmi gond nincs. Örülnék még ha a TEVA-ba valahogy bekerülne egy elektronmikroszkóp alá is, de szerintem azt nem tudom elintézni, marad a makró :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák