Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Tim82 #91084 üzenetére

    Azzal is küzdöttem egy sort. Itt látható melyik Intel hardverek támogatják a Miracastot. Sajnos a HD3000 nincs a listában.

    Az a herélt Bay Trail a HD4000 generáció egy változatát kapta ezért támogatja. Szerencséd van. Én a legtöbb amit tudok, hogy Youtube-nál van egy gomb, hogy a TV-re átküldi a jelet és a TV saját Youtube appon keresztül kezdi lejátszani...De ha jobban járok, ha eleve a TV-ről indítom mert hallhatóan rosszabb a hang. Meg LG-nek van szoftvere amivel tudok lejátszani a TV-n gépről filmet. De ez meg nem sokat ér mert amúgy is DLNA-ról megy NAS-ról... :( Szóval szépen buktam minden vezeték nélküli képernyőtükrözést... Hiába szeretném örökké használni a T420-at lassan kijönnek az ilyen öregséggel járó problémák... De még mindig inkább veszek egy kábelt hozzá mint lecseréljem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák