Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz azbest #24524 üzenetére

    a gomb a "biztonságos eltávolítás". ha nálad nem választja le az usb-t meg a monitort, akkor ott valami elizélés van. a külső monitort nyilván elaltatja, hogy nem kap több jelet.

    a jópofa az lenne, ha az spdifet nem olyan böszme helyre tették volna. a legjópofább meg az, ha a csatlakozók befelé állnának, nem kifelé. de hát ez nem apple, itt még a tápot se sikerül még csak a(z amúgy tejfelesdoboz) dell színvonalra se felfejleszteni. bár ahogy összebarkácsoltam egy rossz latitude táppal már mondhatni félsiker a 65w kocka.

    @Chaser: amíg nem láttad ennek a felületét / fényvisszaverését (azaz annak hiányát), addig a "nekem csilli nem kell" értelmetlen. ez nem üvegeses tükrös cucc, mint amit glossynak ismersz.

    láttál már mondjuk latitude d6xx tápot? használható, mondhatni alkalmas arra, hogy az egyébként belőle kinövő kábeleket épeszűen rácsévéld. lenovo/ibm meg nem. nézd a méreteket előtte utána.

    hozzáteszem a szürke tépőzár szintén alkalmatlan. mivel nem tudod ráfeszíteni, már a kábel legkisebb helyezkedése esetén lazává válik és huss. azóta átraktam a szilikon cucut is a dellről. nem tökéletes, de így már nem másfélszer akkora, mint a dell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák