Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz vicze #110843 üzenetére

    Az hogy kit nyulkálsz bele egy dolog.

    Ismét penge észrevétel. Igen, ez egy dolog. Az alulfeszelés egy olyan dolog, amivel még tovább csökkented a fogyasztást. De ha akarod, akkor default profillal is játszhatok, úgy meglesz az 50W is :DDD

    8265u 29 peek és 22-t tud tartani valameddig ameddig a főfok bírja, max performance-on.

    Gyártófüggő. Ahol nem adnak meg fogyi plafont, csak hőfokot, ott elmegy ez fentebb is.

    Egyel lejebb amin alapból álliva van már csak 12W, ez a P1-e és onna meg se moccan. Mértem eleget az utóbbi pár hónapban hogy tudjam mi merre mennyi.

    Holnap akkor kinyitom az ajtómat, odamegyek az asztalhoz, és felkapoma gépet, majd kib@szom az ablakon, mert hát olyan nincs, hogy másnak más legyen. Az annyi és kész :DDD

    Tudtommal nem az volt a kérdés hogy rendert futat valaki 7/24-ben egy 15W-s laptopon, hanem netezés, ahol esetileg 5W-t se éri el.

    Tegyünk egy ilyen megállapodást, mert unom a már többször említett galambbal sakkozást. Te szépen ide most leírod, hogy hol írtam vagy utaltam arra, hogy én rendereltem vagy akartam vagy csak bármi hasonlót próbáltam produkálni, főleg 7/24 szinten, (protip: ennek homlokegyenest az ellenkezőjét írtam le pont), amennyiben sikerül soha többet nem írok ebbe a topikba. Ellenkező esetben akkor maradunk abban, hogy elbuknád a magyar érettségit is, mert hiheteletlenül nem bírsz szöveget értelmezni. No, deal?

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák