Új hozzászólás Aktív témák

  • ANDROID???

    addikt

    Sziasztok,

    Látom még mindig megy a profi felhasználók táborát erősítő agyasok okoskodása, és az emiatt felesleges idegeskedés.
    Ezeknek a téglagyar a jó, akkor kövessék a jó téglareceptes tanácsait. Nem akarok konkrétan írni, de van sok bárany ebben az országban, látszik is hogy hol tartanak a dolgok.

    A tanácsot kérők is külön fajt tudnak alkotni.
    Korábban egy ismerős kért tanácsot tőlem, hogy milyen telefont és milyen erősítőt vegyen. Elkezdtem mondani, hogy mit miért, természetesen lehurrogott, hogy az nem jó biztosan és a fos mellett letáborozott mert amaz a fos amit ő mond milyen jó.

    Erre csak annyit mondtam, hogy akkor minek kell pazarolni az időmet energiámat ilyenre, ha meg sem hallgatja úgy hogy marhaságokat hird össze.
    Mindezt szemtól szembe. Természetesen még én voltam a hülye. 🤪
    Ki érti ezt. Odajön feltart, hogy mert én jobban értek hozzá mint ó, erre.... :W

    Eltelt közben 2-3 hó, ismét kérdezni akart amihez jobban érek, csak annyit mondtam, bocs de válaszd azt amelyik a legszimpatikusabb, ez a te dolgod és ha akar beszélhetü k másról, de ilyenről nem. Persze vakarta a feje tetejet. :D

    Van amiben én is ~rtetlen vagyok, vagy nem j{n át elsőre, de ha valakit megkérdek nem hurrogom le, pláne ha jobban tudja tőlem.
    Ezeken inkább már csak nevetek, nem szabad erre r a stresszelni. :K

    LeGen szep napotok! ;)

Új hozzászólás Aktív témák